top of page

Hakkımızda

GÜVENOVA; iş güvenliği ekipmanları sektöründe güvenilir alışveriş,  kaliteli-uzman hizmeti siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ile kuruluşundan itibaren kalite ve sürekliliği bir ilke edinen GÜVENOVA  Uluslararası ve Avrupa standartları’na uygun olarak üretilmiş iş güvenliği malzemelerinin temini ve kişisel koruyucu ekipmanların doğru seçimi, kullanımı, korunması, taşınması hakkında gerekli özellikler, ve standartların belirttikleri doğru uygulamalar için deneyimli ekibi ile birlikte; ücretsiz bilgilendirme hizmeti sunarak çözüm odaklı çalışmaktadır.

Misyonumuz,

İNSAN SAĞLIĞI temelinde iş güvenliği ekipmanları alanında kaliteli hizmet vererek farklılıklar yaratmak ve müşterilere yenilikler sunmaktır.

GÜVENOVA to; reliable in the business safety equipment industry, we are excited to share quality and expert service with your valuable customers.

     GÜVENOVA has adopted a philosophy that keeps customer satisfaction first and a quality and continuity principle since its establishment. The foundation of business security materials manufactured in accordance with international and European standards and the right specifications for proper selection, use, protection and transport of personal protective equipment and standards with experienced team; free information service.

Our mission,

To provide quality services in the field of occupational safety equipments on the basis of HUMAN HEALTH, to create differences and to provide innovations to customers.

bottom of page